Loczki

Wiele mężczyzn twierdzi, że kobiety są nieźle zakręcone praktycznie pod każdym względem, może właśnie, dlatego tak chętnie kręcimy nasze włosy. Loczki, bo o nich mowa, bardzo często stosowane są przez fryzjerów, jako podstawa do stworzenia upięć na ślub, sylwestra, czy inne bale. Jednak dzisiaj loczki, stają się głównym elementem fryzury.

Albo jako całkowicie rozpuszczone lub lekko podpięte z jednej strony głowy ozdobną spinką. Dzięki dostępnością profesjonalnych urządzeń w naszych sklepach, jesteśmy wstanie wyczarować sobie taką fryzurę w domu. Do tego celu stosuje się różnej wielkości wałki, oraz papiloty, w tej sytuacji warto zawinąć je na świeżo umyte włosy.

Następnie, albo zostawić je na całą noc, albo porządnie wysuszyć suszarką. Przed ściągnięciem wałków, należy upewnić się, czy włosy są suche, bo w przeciwnym razie nie uzyskamy pożądanego efekty. Inną opcją jest zastosowanie lokówek i tu mamy ich całe mnóstwo, jednak na uwagę zasługują te specjalne do robienia prawdziwych, o równym skręcie loków.

Najnowszym trendem mody są zielone suknie studniówkowe

Lokówka tego typu wyposażona jest w wbudowaną spirale na głowicy, na którą oczywiście po rozgrzaniu, nawijamy suche, pojedyncze pasma włosów. Im cieńsze pasma będziemy rozdzielać, tym ładniejsze uzyskamy skręty. Loczki wykonane lokówka, są bardzo mocno skręcone i zachowują się jak sprężynki, co świadczy o tym, że długo będą się utrzymywać.

Jednak zawsze dla lepszego efektu jego podtrzymania, warto po umyciu w masować we włosy specjalny preparat w postaci żelu, sprayu, czy odżywki, ułatwiający skręcanie włosów. Po zakończeniu stylizacji, oczywiście spryskujemy włosy lakierem najlepiej tym przeznaczonym do loczków.  .