Im więcej, tym lepiej
http://montibello.pl/hair-product/odzywka-repair-active-tn/

Współczesne kanony mody i stylu życia, narzucają nam dbanie nie tylko o swoje zdrowie czy psychikę, ale także o wygląd zewnętrzny.

W tym celu stosujemy liczne kosmetyki i zabiegi pielęgnacyjne, które sprawiają, że nasza skóra wygląda zdrowo, nasze włosy są puszyste i błyszczące, a nasze ciało jest dowodem na to, że umiemy o siebie dbać.

Jednakże pielęgnując swoje ciało, często używamy zbyt dużej ilości kosmetyków, które zaczynają przynosić efekt odwrotny do zamierzonego.

Nie wiedzieć czemu, w społeczeństwie wciąż panuje mit, że im większej ilości kosmetyków używamy, tym większą mamy pewność, że nasza skóra na długo pozostanie piękna i zdrowa.

Nic bardziej mylnego! Kosmetyki używane w nadmiarze są bardzo szkodliwe, ponieważ zawarte w nich substancje chemiczne zaczynają uszkadzać komórki skóry, prowadząc do różnego rodzaju zmian chorobowych.

Nie ulega wątpliwości, że w przypadku stosowania kosmetyków należy zachować zdrowy rozsądek i umiar, bowiem zbyt duża ilość substancji zawartych w kosmetykach może być szkodliwa dla naszej skóry.