Bernard Arnault

Bernard Arnault urodził się 5 marca 1949 roku we Francji. Według magazynu Forbes jest najbogatszym człowiekiem w Europie natomiast, czwartym najbogatszym człowiekiem na świecie. Jego rodzina zajmowała się przedsiębiorstwem Roubaix w Belgi.
Przeczytaj również: Jakie są najnowsze trendy w zabiegach na twarz?
Bernard mógł powiększać swój dorobek finansowy dzięki zamożności swoich rodziców. W 1981 roku wyjechał do Stanów Zjednoczonych – tam zajmował się wybudowaniem osiedla na Florydzie. W 1984 roku kupił Christian Dior SA następnie Tag Heuer oraz udziały w Carrefour.
Przeczytaj również: Jak prawidłowo dobrać rozmiar ubrania koszarowego?
Bernard skupił się na najbardziej rozpoznawalnych markach na takich, które przynoszą największe dochody i rokują rozwój na przyszłość. Są to marki noszące miano ekskluzywnych niebędących sieciówkami przystępnymi cenowo dla każdego. Tu już mamy do czynienia ze sklepami o określonym standardzie nie tylko produktów, ale również obsługi klienta.
Przeczytaj również: Jakie są najczęstsze przyczyny uszkodzeń dachów, z którymi radzi sobie dekarz?
Sklepy te najczęściej znajdują się w centrum miast wszystkie winny wyglądać podobnie, są to sklepy wolnostojące bardzo rzadko znajdują się w większych centrach czy galeriach handlowych. Podobnie jak on jego karierę robi córka pracując LVMH być może w przyszłości podobnie jak ojciec zainwestuje swój kapitał w inne znane firmy lub utworzy swoją.
Kategorie artykułów
Polecane artykuły

Jakie są przyczyny depresji u młodzieży?
Wprowadzenie do problemu depresji u młodzieży ukazuje rosnącą powszechność tego schorzenia wśród nastolatków. Zrozumienie przyczyn depresji jest kluczowe, aby skutecznie wspierać młodych ludzi i przeciwdziałać temu zjawisku. Warto zwrócić uwagę na różnorodność czynników prowadzących do rozwoju tego

Rola modułowej budowy oprogramowania w elastycznym zarządzaniu flotą pojazdów
Modułowa architektura oprogramowania odgrywa istotną rolę w elastycznym zarządzaniu programem do zarządzania flotą pojazdów, umożliwiając przedsiębiorstwom dostosowanie systemów do zmieniających się potrzeb. Dzięki temu rozwiązaniu można wprowadzać nowe funkcjonalności bez zakłócania istniejących pr